27 Şubat 2013

ING Bank Kullanmadığım Hesap İçin Ekstre Ücreti İstiyor!

26.02.2013 (dün) tarihinde cep telefonuma ING Bank tarafından:
"Destek hesap ekstreniz gönderilmeye başlanacak olup, aylık 3,99 TL (BSMV hariç) olarak ücretlendirilecektir. ücretsiz e-ekstre başvurunuz için:08502220600" Diye bir mesaj geldi.


Ben bu hesabı artık kullanmıyorum ve kapatılmasını istiyorum.Destek hesapta olan parayı da kullanmıyorum. Bu nedenle kesinlikle ekstre istemiyorum! Belirtilen telefon numarasını defalarca aramama rağmen, ING bank yetkilisine ulaşamadım. Ayrıca Web sitesinden iletişim formu gönderemedim, sitede problem var. Bankaya hiçbir ekstre ücreti ödemeyeceğimi bildiririm. Aksi taktirde yasal yollara başvuracağımı beyan ederim.

Öznur 87 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sn Öznur A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sn Öznur A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön