02 Mayıs 2015

İNG Bank Kullanmadığım Hesaba Para Yükleyip Kestiler!

30.04.2015 tarihinde kiracım E** A*** kirayı hesabıma yatırmak için İkitelli ING Bank şubesine gitti, gişedeki çalışana turuncu hesabın iban numarasını verdi yalnız gişede çalışan arkadaş parayı turuncu hesaba değil vadesiz hesaba yatırdı.

Kendi kafasına göre ve 48 TL hesap işletim ücreti kesti, bankayı aradığımızda çok sert bir tepkiyle karşılaştık, biz bu durumdan şikayetçiyiz. Banka'nın hatası bizim paramıza mal oldu, paramızın iadesini istiyoruz ve o hesabı hiç kullanmıyoruz.

Tarkan 254 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi04 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn Tarkan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn Tarkan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön