14 Şubat 2014 #2294007

ING Bank Kullanmadığım 4 Hesabıma Hesap İşletim Ücreti Kesmiş!

ING Bank'tan daha önce maaş aldığım için 5 ayrı şubeden hesabım var ancak İzmir Şirinyer şubesinden kredi kullandım ve diğer dondurulmuş 4 hesabıma ait hesap işletim ücreti adı altında Şirinyer hesabımdan para kesiliyor ben böyle bir talimat vermedim ve banka bana bu konuda bilgi de vermedi.


İstanbul ve Ağrı Doğubayazıt'daki 2003 yılında açılan hesaplarımda hesap işletim ücreti diye bir şey yoktu ama şimdi para kesiliyor. Bu konunun incelenerek tarafıma bilgi verilmesi ve hiçbir talimat olmadan İzmir Şirinyer şubesindeki hesabımdan nasıl diğer hesaplarıma ait para kesilir anlamış değilim.


Bu konuda tarafıma bilgilendirilmesini rica ediyorum.

Ferdi 86 Okunma

Cevaplar

 • Ferdi05 Mart 2014

  Aslı isminde bir bayan aradı ve hesabıma 27 tl ödeme yapıldığını söyledi ama hesabıma herhangi bir para girişi olmamıştır.aranarak tarafıma bilgi verilmesini istiyorum.

 • ING Bank Temsilcisi19 Şubat 2014

  Sn Ferdi E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 19/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi17 Şubat 2014

  Sn Ferdi E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 17/02/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi14 Şubat 2014

  Sn Ferdi E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön