26 Nisan 2016

ING Bank Kullanıcı Kodu İptali Kaldırılmıyor

18.04.2016 tarihinde şubeye gidip internet bankacılığını kullanmak için kullanıcı kodu şifresi istediğimde kullanıcı kodumun iptal olduğunu ve şubeden veremediklerini, sistemin izin vermediğini söylediler, bunun üzerine de dilekçe yazmamı bu sayede kullanıcı kodu vereceklerini söylediler. Dilekçemi yazdım şubeden gönderdiler ama 25.04.2016 tarihinde müşteri hizmetleriyle ve şubeyle de görüştüğüm halde hala sorunumun çözülemediğini söylediler. Hata için kayıt oluşturduk dediler sonuç çıkmadı. 18.04.2016'dan beri sürekli müşteri hizmetleriyle görüşmeme ve şubeye gidip gelmeme rağmen bir türlü kullanıcı kodumu veremiyorlar ve şube müşteri hizmetlerine, müşteri hizmetleri de şubeye yönlendiriyor. Bir kullanıcı kodu iptalini kaldırmak veya yenisini vermek bu kadar zor olmamalı. Kaç gündür mağdurum hesabım var ama kullanamıyorum.ING Bank'ın böyle basit bir problemi acilen çözmesini bekliyorum.

Hüseyin 70 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi29 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn Hüseyin G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 29/04/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi26 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn Hüseyin G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön