18 Nisan 2016

ING Bank Kullanıcı Kodu İptali.

Bir hafta oldu internet bankacılığı işlemlerimi yapamıyorum, kullanıcı kodum iptal edilmiş, sebebini soruyorum ne şubedeki yetkililer ne de çağrı merkezi sebebini bilmiyor,
sorunumu çözün diyorum hala çözecekler.

ING Bank iletişim kanalına 3 kez mail atmama rağmen hala bir çözüm yok, düşünsenize sıkıntınızı şube çözemiyor, çağrı merkezi çözemiyor, genel merkeze mail atıyorsunuz onlar çözemiyor.
Ha bir de maaşlı müşterisiyiz, maaşsız müşterinin vay haline o zaman.

Fahri 105 Okunma

Cevaplar

 • Fahri'nin Teşekkür Mesajı25 Nisan 2016

  Çok şükür sonunda oldu, teşekkür ederim, iyi çalışmalar.

 • ING Bank Temsilcisi25 Nisan 2016

  Müşterimiz Sn Fahri F. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 25/04/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Fahri22 Nisan 2016

  22 Nisandayız ve hala bekliyoruz.

 • Fahri21 Nisan 2016

  Hala bekliyoruz, 21 Nisan oldu, neyse 21 Kasım a ne kaldı ki zaten!

 • Fahri20 Nisan 2016

  Evet hala bekliyoruz.

 • Fahri19 Nisan 2016

  "Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir". Yukarıdaki cümlede "en kısa süre" kısmını merak ediyorum, acaba kaç gün kendileri için en kısa süre olarak sayılıyor. Sorunlu müşteri değilim, sorunumu çözemeyen bir banka ile münasebet halindeyim. Bekliyoruz.

 • ING Bank Temsilcisi18 Nisan 2016

  Müşterimiz Sn Fahri F. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön