30 Nisan 2013 #1770695

ING Bank Kullanamadığım Karta Ücret Yansıtıldı!

Yaklaşık 2 sene önce bir iş yerinde çalışmamdan dolayı maaş kartının yanında ben talep etmediğim halde gelen kredi kartına yıllık işletim masrafı ve kullanmadığım banka tarafından bilindiği için limitin 1 liraya düşürülmesi banka tarafından gerçekleştirildiği halde bankadan bana borç bildirimi geldi.


Telefonla müşteri hizmetlerine bağlanıp maaş kartı ve kredi kartının iptalini bugün 10 dk kadar önce gerçekleştirdim fakat kalan borcu ödemem gerektiği söylendi ve ben bu iş yerinde 1 ay kadar çalışıp okul dolayısı ile işten çıktım dolayısı ile maaş kartını daha sonrasında kullanmadım ve kredi kartına gelen borç miktarını ödemeyi reddediyorum.

Dursiye 51 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sn Dursiye K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 03/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sn Dursiye K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön