23 Mart 2013 #1702845

ING Bank Krediyi Erken Ödediğim Halde Hesabımda Gecikme Oluyor!

Bitlisin ahlat ilçesinde oturuyorum, bir yılı geçkin tatvanda kredi aldım şu an ödüyorum, kredimi buradaki bir bankanın internet bankacılığını eft yaparak ödüyorum, ayrıca kişilere , başka bankaların kredi k, başka bankadaki çek ödemelerimi hep internet bankacığıyla yapıyorum, ingbank dışında hiçbirinde bir sorun yok ve hep erken öderim.


İngbank müşteri hizmetleri destek hesabına 106 tl borcum varmış nedeni ise 12 gün geç yatırmam, hesap özetini gönderdi, dekontlarımı alarak şubeye gittim ve hep 4-5 gün erken yatırdığım halde, gönderdiğim dekontlara bakmadı bile, sebebi gönderdiğin banka yada hesap işletim ücreti oldu aniden, paranın askıda olması söz konusu değil, bana biri açıklar mı bu sorunu.

Abdullah 120 Okunma

Cevaplar

 • Abdullah22 Nisan 2013

  her şey bitti sanıyordum düzeldi diyordum nekadarda fazla yatırsam hesaba silip süpürüyorsunuz artı yetmiyor bana açtığınız destek hesabınıda iyi idare ediyorsunuz bu ney peki,,,2.ay hesap işletim ücreti destek hesabından çekilmiş 18.küsür bu nasıl bir sistem,hani 6 tlydi hesapişletim ücreti,bankaların sistemini anlamadığımızımı sanıyorsunuz,e anlatın makul bir şeyler söyleyin...vala ilk işim bu kredi hesabını kapatmak olacak,,,hesap işletim ücretiniz bıraksa ve kazıklarınız bırakırsa kapatacağım,,,ne kadar fazla yatırsam çekiyorsunuz,geçen ay tamam demiştiniz borcunuz yok demiştiniz....ya siz banka görmemişsiniz...ne diyeceğimi bilemiyorum bana çok çirkin göründü bu durum,

 • ING Bank Temsilcisi25 Mart 2013

  Sn Abdullah A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 25/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Abdullah25 Mart 2013

  ,SİZE BİR BAŞKA BANKADAN İBAN NOSUNDAN HERŞEYİ AYNI DEKONTLARI KAYITLI VE SİZİN BANKAYA ÇOK GEÇ GEÇİŞ TARİHLERİ VE AYRICA 10 AY SÜRECE SORUN ÇIKMAYAN HESABIM BİRDEN HESAP İŞLETİM ÜCRETİ BİR AY 6TL DİĞER BİR AY 11TL İSTİKRARSIZ ŞEKİLDE BUKADAR GÜVENİLİRSİZ,VE MÜŞTERİ HİZMETLERİ BİR YANA ŞUBEDEN HERBİRİNDEN AYRI CEVAPLAR,BENİM HESABIMIN NEYİNİ İŞLİYORSUNUZ,ŞUAN BAŞKA BANKALARLA DA ÇALIŞIYORUM,BANKALARDAN KORKAN DÜZENLİ BİR ÖDEME YAPAN BİR VATANDAŞ OLARAK NEDEN SIKINTIYA GİRİYORUM NEDEN ZAMANIMI BUNUNLA HARCIYORUM NEDEN ZORLUKLA KAZANDIĞIMIZ PARAYI,NEDEN DÜZGÜN BİR CEVAP ALAMIYORUM,GİDİP BANKA MÜDÜRÜNE RAHATSIZLIKMI VERİP VE AVUKATA VERECEĞİM ,İKNA EDİCİ BİR CEVAP BEKLİYORUM PARAM NEDEN GEÇ GİRİYOR HESABA HESAP İŞLETİM ÜCRETİ NEDEN ALINIYOR ALINIYORSADA NEDENYAKLAŞIK 10 AY ALINMADI ARDINDAN BAZI AY ALINMIYOR BAZI AY ALINIYOR VE HESAP İŞLETİM ÜCRETİ NEDEN HEP AYRI TUTARLAR,

 • ING Bank Temsilcisi23 Mart 2013

  Sn Abdullah A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön