26 Şubat 2013

ING Bank Kredimin Hayat Sigortası Ödemesi Yapılmadı!

28. 12. 2012 tarihinde kapatmış olduğum kredimin hayat sigortası halen ödenmemiş olup İskele şubesinin gönderildiği maillere ve tarafıma hiçbir şekilde yanıt verilmemektedir. Call center, şubenin ING Emeklilik ile görüşmesi gerektiğini ve yardımcı olamayacaklarını bildirmiştir.
Diğer bankalar kredi kapandığında yansıtılan sigorta masrafını 10 gün içerisinde öderken ING bank neden aylarca bekletiyor ve neden müşteriye yanıt vermiyor.

Başak 48 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi08 Mart 2013

  Sn Basak A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 08/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi06 Mart 2013

  Sn Başak A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 06/03/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimiz, iletmiş olduğu talebi ile ilgili kısa süre içerisinde tekrar aranacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Başak05 Mart 2013

  Sayın Yetkili, Acıklama hıc de tatmın edıcı olmamakla birlikte Aralık ayında kapatılan kredının sıgortasının yatmama sebebını ne telefon ıle ne de maıl olarak halen tarafıma donus yapılmadı. Sıkayet.com a maıl atıldıktan sonra ıng emeklılık tarafından arandım ancak aranma sebebımın kampanya vs bılgılendırme oldugunu ogrenınce daha da sok oldum. Bankanız paramı odedıgı andan itibaren ilişiğimi tamamen kesecegımı ve kredi vermeyi bılıp tamamını odememe ragmen sıgortasının yatırılmadıgı bılgısını tum sosyal medyada paylaşacagımı bılgılerınzıe sunarım. Saygılarımla, Basak Alpas Yuriçi Kargo BASIN ve HALKLA ILISKILER DEPT.

 • ING Bank Temsilcisi26 Şubat 2013

  Sn Başak A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön