01 Nisan 2013 #1716777

ING Bank Kredimi Ödediğim Halde Yatırmadım Olarak Görünüyor!

1 hatası ; ING Bankası şirinyer şubesine narlıdere şb. çektiğim kredi borcumu yatırırken narlıdere şubesi kredi ödemesi dememe rağmen şirinyer şubesindeki veznelerde duran arkadaş şirinyer şb. hesabıma parayı yatırmış dolayısı ile ocak taksidim yatırılmamış gözüküyormuş ama benim haberim yok.


2. hatası ; ING Bankası Hatay şubesine narlıdere şb. çektiğim kredi borcumu yatırırken narlıdere şubesi kredi ödemesi dememe rağmen Hatay şb. arkadaş parayı Şirinyer şb. hesabıma yatırmış dolayısı ile kredimin şubat taksiside ödenmemiş gözüküyordu. mart ayı taksitini yatırırken öğreniyoruz bunu yazık..3. hatası ; 03.03.2013 te bu durum ile ilgili şikayetimi ilettim 31133 bildirim numarası ile.

Mustafa 84 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sn Mustafa K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 12/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sn Mustafa K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön