03 Aralık 2015

ING Bank Kredimi Kapatmamış!

Adıyaman'da görev yaptığım sırada ING Bank'tan ihtiyaç kredisi kullandım. 11.25.2013 tarihinde elimde olan bir miktar para ile Gaziantep ili İncilipınar mahallesinde bulunan ING Bank'tan şubesine gittim. Şubede bana hesaplama yaparak 15.795 TL karşılığında kapatabileceğimi söylediler. Bende parayı yatırarak dekontumu da alarak şubeden ayrıldım.


Dün yani 02.12.2015 günü beni aynı bankanın müşteri hizmetlerinden aradılar. Siz kredinizi düzenli ödeyen bir müşterimizsiniz diyerek bir kampanya tanıtmak istediler. Ben kredimi iki yıl önce kapattığını söyledim. Karşıdaki bayan kredinin kapanmadığını devam ettiğini söyledi. Bankaya giderek durumu ilettim. Kendilerinin bir hata olduğunu düzeltileceğini.

Hasan 108 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi16 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn Hasan T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 16/12/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Hasan04 Aralık 2015

    Adıyaman da görev yaptığım sırada İng bankasından ihtiyaç kredisi kullandım. 11.25.2013 tarihinde elimde olan bir miktar para ile Gaziantep ili İncilipınar mahallesinde bulunan İng bankasından şubesine gittim. Şubede bana hesaplama yaparak 15.795 TL karşılığında kapatabileceğimi söylediler. Bende parayı yatırarak dekontumuda alarak şubeden ayrıldım. Dün yanı 02.12.2015 günü beni aynı bankanın müşteri hizmetlerinden aradılar. Siz kredinizi düzenli ödeyen bir müşterimizsiniz diyerek bir kampanya tanıtmak istediler. Ben kredimi iki yıl önce kapattığını söyledim. Karşıdaki bayan kredinin kapanmadığını devam ettiğini söyledi. Bankaya giderek durumu ilettim. Kendilerinin bir hata olduğunu düzeltilecegini

  • ING Bank Temsilcisi03 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn Hasan T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön