23 Ocak 2014 #2252573

ING Bank Krediden Haksız Kesintiler Yapıyor

ING Bank'tan ihtiyaç kredisi aldıktan 3-4 gün sonra beni arayıp eğer 2 adet otomatik ödeme talimatı vermezsem her ay 8-9 tl gibi extra ücret alacaklarını söylediler. Bu da aldığım kredi ödemesi 24 ay olduğundan 200 tl gibi bir ücrete tekabül ediyor. Ben şubeye gittim az önce krediyi verirken bana ödeme planı verildi, extra bir para alacağınızdan söz edilmedi dediğimde; yapacak birşeyimiz yok dediler. Sanırım en kısa yoldan hemen tüketici haklarına başvurmalıyım.

S.cenk 73 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sn S. Cenk Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 23/01/014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sn S. Cenk Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön