30 Nisan 2013 #1772242

ING Bank Kredi Yapılandırması !

Bir yıl önce ING Bank Küçükbakkalköy şubesinden 52.000 TL konut kredisi çektim 1,03 faiz oranıyla.Oranlar artık 0,65'lere kadar düştü.Şubem ile yapılandırma için görüştüm genel müdürlükten bir hanımefendi bana ulaştı .


Kredimin maliyetimin yüksek olmasından dolayı kredim de herhangi bir yapılandırma yapılamayacağını söyledi.Kredi çekerken tarafıma hiç kimse maliyetten bahsetmemiştir. Bahsedilen maliyetten tarafım sorumlu değildir.

Mustafa 464 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi30 Mayıs 2013

    Sn Mustafa Serkan B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 21/05/2013 tarihinde Küçükbakkalköy Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sn Mustafa Serkan B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön