13 Şubat 2013 #1628927

ING Bank Kredi Yapılandırma Talebime Cevap Alamadım!

652817 hesap numaralı müşterinizim. Temmuz 2012 de çekmiş olduğum kredi için malumunuz düşmüş olan kredi faiz oranları dikkate alındığında yapılandırma talebim olmuş fakat bir sonuç elde edemedim. Ayrıca şube personellerinizin hizmet anlayışı konusunda göstermiş oldukları tutum ve davranışlarından da hiç memnun değilim.


iletişim numaram 0 422 371 58 00'dan 3635 dir. saygılarımla.

Semih 113 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi22 Şubat 2013

  Sn Ahmet Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Semih21 Şubat 2013

  banka yetkilileri krediler düşüyor diye kovukları namı çekildi acaba hiç ses seda yok

 • Semih18 Şubat 2013

  hala bir işlem yapılmadı

 • Semih15 Şubat 2013

  merve hanım şikayetimi farklı isimle yaptım diye dikkate almadınız kendi adımla yaptığım müracatı da dikkate almıyorsunuz!!!! iki ayda bir cevap alamıyorsam söylenecek söz kalmamış demektir.

 • ING Bank Temsilcisi13 Şubat 2013

  Sn Ahmet Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön