01 Mayıs 2013 #1773398

ING Bank Kredi Vermek Zor Geliyor!

Benim maaş müşterisi olduğumu unutup normal müşteri gibi kimlik numaramla on saniyede sisteme bakıp kredi veremeyiz diyen bankaya hem de 4000 tl lik küçük bi kredi için sıkıntı çıkaran ING Bank ın cevabından müşteriyi ne kadar dikkate aldığı ve değer verdiği anlaşılıyor.


Müşteriyi bu kadar aşağılayan başka bi banka görmedim daha. Aynı gün Z. Bankasına gittim ve bana 10.000 tl yi yarım saat içinde verdi teşekkür ediyorum. Her zaman yardımcı olan Z. bankasına. ing ye de teşekkür ediyorum gerçek yüzünü erkenden bana gösterdiği için.

Mahmut 79 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sn Mahmut Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 09/05/2013 tarihinde Kahramanmaraş Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Sn Mahmut Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön