23 Mart 2013 #1701610

ING Bank Kredi Tutarından 1540 TL Hayat Sigortası Kestiler!

Düğünümü yapacağım zaman sıkıştım. Kredi çekmek için İNG Bank'a gittim. 40000 TL kredi için başvurdum. Onaylandı. işlemler yapıldıktan sonra hesapta 38, 327. 76 TL para olduğunu gördüm. Nedir bu kadar kesindi dedim. 1540 TL civarı hayat sigortası çıkarmışlar. El insaf yaşım 27 diğer bankaların hepsi 450-500 TL çıkarıyorlar. Kredi çekerken dikkat ediniz. Düğün yapıyordum sıkışmıştım. Mecbur çekeceksin ne yapacaksın ama böyle bir uygulama olamaz.

Muhammet 130 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi25 Mart 2013

    Sn Muhammet Ünal A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 25/03/2013 tarihinde Gimat Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi23 Mart 2013

    Sn Muhammet Ünal A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön