29 Eylül 2014

ING Bank Kredi Teklifi!

Son 3 gündür sürekli olarak ING bank Genel müdürlüğünden 08502500600 numaralı telefondan Kredi vermek için beni farklı bir şehir şubesine yönlendirmeye çalışıyorlar.Neden bu kadar ısrarla arandığımın cevabını veren yok. Arayanlarla tartışır durumda olduğum halde bir görüşme sonrası diğer bir kişi hemen aramaktadır.
Personeli tanımıyorum ama telefonun aranmasını tekrar sağladıkları için art niyetliler olarak artık kabul ediyorum yada onlara o şekilde talimat verenleri kınıyorum.
Tüm yasal haklarım saklı kalmak şartı ile...

Unal 601 Okunma

Cevaplar

  • Unal'ın Teşekkür Mesajı30 Eylül 2014

    Banka ilgilisinin özürleri ve bu konu hakkındaki düzeltme çalışmaları hakkında bilgilendirme ve yardımları için teşekkür ederim.

  • ING Bank Temsilcisi30 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn Ünal T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 30/09/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi29 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn Ünal T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön