14 Kasım 2015

ING Bank Kredi Taksitleri Üzerinden Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

ING Bank' tan 12.01.2015 tarihinde kredi çekmiştim. Bana ATM kart gönderiler ve bu şekilde kredi yatırabileceğimi söylediler. Her ay düzenli olarak yatırıyordum fakat geçen gün hesabımdan kesintiler yapıldığını far ettim bankaya sorduğumda her ay hesap işlem ücreti aldıklarını ve otomatik ödeme talimatı verirsem almayacaklarını ilettiler. Bu alınmadan önce söylenir alındıktan sonra değil. Geçmişe dönük alınan ücretleri talep ettim ama iade yapmıyoruz dedi. Şimdi tüketici mahkemesine verdim. Böyle saçmalık olmaz kredi kullanıyorsun kredi kullandın yatırıyorsun diye her ay hesap işlem ücreti alıyorlar. Nasıl bir mantık anlamıyorum.

Serap 262 Okunma

Cevaplar

 • Serap'ın Teşekkür Mesajı26 Kasım 2015

  Teşekkürler ING saygınız ve ilginiz için

 • Serap26 Kasım 2015

  İlgili bankadan aradılar ve çok ilgilendiler. Kesmmiş oldukları ücretlerin iadesi yaptılar. Çok teşekkür ederim. Ve bu telefonfan sonra bankayla çalışmaya devam etme kararı aldım. İlginize teşekkür ederim. Saygılarımla

 • ING Bank Temsilcisi16 Kasım 2015

  Müşterimiz Sn Serap K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 16/11/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi14 Kasım 2015

  Müşterimiz Sn Serap K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön