29 Mart 2013 #1713600

ING Bank Kredi Taksiti Ödeme Masrafı!

İzmir Karabağlar şubesinden 16.000 tl'lık araba kredisini 600 tl dosya masrafı ödeyerek aldım. Aylık taksitlerimi anlaşma gereği 474. tl olarak 1 yıldır düzenli olarak ödüyorum. Taksitleri banka şubesine elden hiçbir gecikme olmadan nakit olarak yatırmama rağmen her ay 7 tl "ödeme masrafı" adı altında ödemiş olduğum bu taksit miktarı içinden haberimiz olmadan para kesilmiş.


Geçen hafta bankadan arayıp ödenmemiş taksidim olduğunu söylediler. Bütün ödeme dekontları tam olduğu halde böyle birşeyin nasıl olacağını araştırınca, 7 tl'lık ödeme masrafının şimdiye kadar ödemiş olduğum 474 tl'nin içinden kesildiği öğrendim. 1 yıldır ödeme yaparken hiçbir şey söylenmedi ve şimdi para istiyorlar.

Yildiz 73 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sn Yildiz A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi29 Mart 2013

    Sn Yildiz A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön