11 Nisan 2013 #1738029

ING Bank Kredi Taksit Ödemesine İşletim Ücreti Alınması!

ING Bank taksit ödemesini yapmak için ilgili tutarı bankadan yatırdım. Gişedeki görevli 50 TL hesap işletim ücreti kesildiğini taksit ödemesine yetmeyeceğini söyledi. Bende Hesabıma niye yatırıyorsunuz ki, taksit ödemesi yapıyorum desem de sistemin bu şekilde olduğunu söyledi. Derhal bankayı arayarak bütün kart-hesap vs. kapattırdım. Hesap işletim ücreti iadesi içinde gerekli yasal yollara başvuracağım.

Murat 57 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sn Murat Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 29/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Murat17 Nisan 2013

    Kimse dönmedi dönmezde zaten iyi düzgün bi banka olsa bu sorunlar yaşanmaz

  • ING Bank Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sn Murat Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön