08 Nisan 2013 #1729685

ING Bank Kredi Taksidimden Kesilen Parayı Geri İstiyorum!

Ben Ing banktan tüketici kredisi çektim çekmez olaydım. Benden taksitleri ödemeye gittiğimde para kestiklerini gördüm nedenini sordum otomatik ödeme talimatı verirseniz kesilmez dediler. Baştan neden söylemediniz o zaman çekmezdim dedim bizim yapabileceğimiz birşey yok deyip yüzüme bakıyorlar. Ben böyle banka görmedim.Bana baştan söylemeyip taksitlerini ödemeye gidince söyleyip kestikleri parayı geri istiyorum.

Ayhan 101 Okunma

Cevaplar

 • Ayhan03 Kasım 2014

  Beş para etmez bir banka tek sözüm uzak durun herşey uygun görünüyor fakat bir yerden kılıf bularak sizin kredi notunuzu dahi düşürüyorlar

 • Ayhan08 Nisan 2013

  Bana bankadan aldığım cevabın aynısını yazmışlar bu bankayla aklı olan çalışmasın,Ben bana baştan bunu neden söylemediniz diyorum bana aynı cevabı tekrar ediyorlar, Böyle bir bankadan fazlasını beklemek hata olur başka bankadan kredi çeklip bunlardan kurtulacağım, Kimseyede tavsiye etmiyorum. Aklı olan çekmesin.

 • ING Bank Temsilcisi08 Nisan 2013

  Sn Ayhan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi08 Nisan 2013

  Sn Ayhan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön