12 Şubat 2014 #2289765

ING Bank Kredi Sözleşmemi Vermiyor!

ING Bank'den daha önce kredi kullandım. Dosya masrafımı geri almak için bankaya başvurdum. Banka bana kestiği dosya masrafını ödemedi. Ben dedim o zaman kullandığım kredinin sözleşmesini verin ben tüketici mahkemesine başvuru yapacağım yasal yollarla alacağım.


Banka bana tamam vereceğiz dedi ve ben 3 aydır bekliyorum daha istediğim sözleşme elime ulaşmadı. Anladığım kadarıyla banka dosya masrafını almayayım diye beni oyalıyor. Geçende Genel Müdürlükten aramışlardı onlarda dedi tamam göndereceğiz, kaç ay geçti hala gelmedi.


ING Bank'ın bu çalışma şeklinden şikayetçiyim.

Zaman 98 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi20 Şubat 2014

    Sn Zaamn K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 20/02/2014 tarihinde Bahçeşehir Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sn Zaman K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön