29 Nisan 2013

ING Bank Kredi Sözleşmemi Vermiyor!

12 Nisan da kredi sözleşmemi müşterisi olduğum ING Bank çeşme şubesinden talep ettim avukat aracılığı ile başvurmam gerektiğini söyleyerek oyalayıp duruyorlar.ING Bank müşteri hizmetlerine 12 Nisan'da 66593 talep numarası ile durumu bildirdim ne şube geri dönüyor ne bankanın çözüm olarak sunduğu müşteri hizmetleri veya ilgili departman bugün 29 Nisan ve bana ait olan sözleşmemi bana vermeyen bir banka! Bankadaki hesabım üzerinden haberim olmadan yasal olmayan işlemler yapıldığını düşünmeye başladım.

Tayfun 197 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi08 Kasım 2013

  Sn Tayfun H. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili e-mail gönderimi yapılarak bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Tayfun11 Ekim 2013

  Nisan ayından beri Hala cevap yok bugün 11 Ekim

 • Tayfun30 Mayıs 2013

  İng bank çeşme şubesi 2 hafta önce geri döndü ama sorun ortada hemen gönderiyoruz dediler 2 haftayı geçti neden göndermiyorlar sorusuna göndereceğiz diyorlar avukattan vazgeçtiler şimdide oyalıyorlar yok sizi arayacağız falan inanılmaz aman arkadaşlar genel anlamda ing yi bilmem ama çeşme şubesi bir felaket sürekli yalan söylüyorlar ve oyalayıp işin peşini bırakmanız için Yıldırmaya çalışıyorlar 2 aydır sonuç yok anlayacağınız

 • ING Bank Temsilcisi29 Nisan 2013

  Sn Tayfun H. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön