20 Haziran 2016

ING Bank Kredi Sigortası Aktif!

Yaklaşık 20 gün önce kapatmış olduğum kredimin, internet şubesine girdiğimde sigorta durumunun halen aktif olduğunu görmekteyim. Bunu iptal ettirmek için tekrar şubeye gitmem gerektiğini söylüyor canlı destek ve müşteri temsilcileriniz. Bankada kredimi kapattırırken evrak imzaladım da ne hakla bu sigorta iptali konusunda bir evrak imzalatmıyor halen sigortasını aktif durumda tutuyorsunuz.


Böyle bir bankacılık hizmet ve anlayışı olamaz. Gözden kaçırmış veyahut art niyetle tekrar şubeye gelip zamanımı çalmaya hakkınız yok. Gereğinin en kısa zamanda yapılmasını rica ediyorum aksi takdirde ING Bank tercihlerim ve önerilerim arasında artık yer almayacak.

Emre 311 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi21 Haziran 2016

    Müşterimiz Sn Emre D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi20 Haziran 2016

    Müşterimiz Sn Emre D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön