23 Ocak 2014 #2251276

ING Bank Kredi Ödenmiyor!

20.01.2014 tarihinde kredi ödemem var müşteri temsilcisi ile görüştüğümde yeni uygulamaya geçtiğini söyledi. KMH hesabı artıya geçtikten 1 gün sonra ödenecekmiş bende bana bunu bilgilendirme amaçlı bir şey yapıldı mı diye sorduğumda müşteri temsilcisi malesef diye cevap verdi. Kendi banka şubeme gidip yatırmak istedim ve elden yatırabilir miym diye sormuştum müşteri temsilcisine oda evet dedi gittim ve sordum neden kredimin ödenmediğini gişe memuru anlayamadı. Banka kim varsa sordu sebebini bilmiyor ve ben söyledim. Böyle bir uygulamaya geçildiğini söyledim. Daha ING Bank'ın kendi personeli bilmiyor bizden bekliyor. İnsanlar boş yere faiz ödüyor ve elden de ödeme yapılmamış yine parayı hesaba yatırmış.

Mehmet 101 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet'in Teşekkür Mesajı03 Şubat 2014

  Teşekkür ederiz

 • ING Bank Temsilcisi03 Şubat 2014

  Sn Mehmet A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 03/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Mehmet27 Ocak 2014

  ne bu şimdi benim sıkıntımın çözümü ne oldu?

 • Mehmet23 Ocak 2014

  Sizin yapmış olduğunuz sadece zorbalık en küçük bir şeyde bile bilgilendirme mesajı atıyorsunuz ama bu bu konuda böyle yapmadınız ayrıca benim sicilime işlenen olumsuz kayıdı nasıl ne yapacağız eğer böyle bi uygulmadan haberim olsaydı gereken neyse yapardım beni hm bilgilendirmiyorsunuz hemde mağdur ediyorsunuz. Yani daha banka şubenizde ki personel bile bilmezken siz müşterilerinizden bekliyorsunuz.

 • ING Bank Temsilcisi23 Ocak 2014

  Sn Mehmet A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön