02 Nisan 2013 #1720902

ING Bank Kredi Ödemesine Hesap İşletim Ücreti Kesiliyor!

Ing banka bugün kredi ödemesine gittiğimde kendileri benden 30 tl fazladan para aldılar ve bu paranın hesap işletim ücreti olduğunu itiraz ettikten sonra geri alabileceğimi söylediler. Verdiği destek hesabını kullanmadığım halde her ay 0,50 - 0,69 - 0,75 gibi tutarlarda ''0'' olan bir hesaptan sürekli para çekmişler. Ve her ay hesap işletim ücreti olarak yazmışlar.


Kendilerini aradığımda bunun normal olduğunu ve bunun geri ödenemeyeceğini bildirdiler ki normalde ödemeleri gerekiyor,ayrıca ben kredi ödediğim hesap için bir daha neden hesap işletim ücreti ödüyorum.O kadar telefondaki bayana 5 kere söylememe rağmen bankamızın normal aldığı ücrettir cevabını aldık.

Emre 56 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sn Emre A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sn Emre A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön