22 Ekim 2016 #6755563

ING Bank Kredi Ödemelerinde Kolaylık Sağlanmıyor

Eşiminin rahatsızlığından dolayı ING Bank 'tan 25 bin TL kredi çektim. Ödemelerinde sıkıntı yaşadım. Bundan sebep avukatlık oldum. Ödemeleri taksitli olarak borcumu ödemek istiyorum. Ama bankanın avukatı ısrarla tüm parayı ödemem gerektiğini ya da taksit sayısını da çok düşük tuttuğundan ödeme yapma imkanım yok. Yani emekliyim aldığım maaşla her ay 2000 TL taksit nasıl ödeyeyim yardımcı olanda yok. Lütfen bu konuda bir yetkilinin bana beni zora sokmadan taksit imkanı sunmasını istiyorum.

Nevzat 1.078 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi25 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Nevzat T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 25/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Nevzat T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön