24 Nisan 2013 #1761145

ING Bank Kredi Ödeme Hesabıma Hesap İşletim Ücreti!

5 yıl önce ING Bank Bakırköy şubesinden aldığım konut kredisinin geri ödemesini sorunsuz yapmaktayım. 2013 şubat ayından bu yana ödemelerimi eksiksiz yaptığım halde sürekli hesabımın eksi bakiye verdiğine dair mesajlar alıyorum. Hesaplarımı kontrol ettiğimde gördüm ki daha önce alınmayan işlem ücreti bu şubat ayından itibaren alınmaya başlanmış ve üstelik KMH hesabından tutar çekilerek üstüne bir de faiz işletilmiş.


Konuyu hem call centerdan hem de bizzat şubeye giderek çözmeye çalıştım. Başaralı olamadım. Otomatik ödemeye fatura vermek istemiyorum çünkü bu bir kredi geri ödeme hesabıdır. İşletim ücretine itiraz ediyorum.

Cüneyt 66 Okunma

Cevaplar

 • Cüneyt26 Temmuz 2013

  ING bank benim için bitmiştir.

 • Cüneyt24 Nisan 2013

  Merhabalar, evet doğrudur 24/04/2013 tarihinde bankanın genel müdürlüğünden arandım ve dedikleri gibi tarafıma bilgilendirme yapıldı, çözüm değil BİLGİLENDİRME! ING Bank ile bu son çalışmamdır. Bundan sonra bu banka ile ilişkim olmayacaktır!

 • ING Bank Temsilcisi24 Nisan 2013

  Sn Cüneyt K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 24/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi24 Nisan 2013

  Sn Cüneyt K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön