10 Haziran 2015

ING Bank Kredi Masrafları İçin Dekont Vermeye Para Talep Ediyor!

ING Bank'tan 2012 yılında kredi çektim. Çekmiş olduğum kredinin masraflarını almak için Adapazarı şubesinden ödemiş olduğum kredinin masraf dekontlarını istedim. Şube bana 1 yıl içinde çektiyseniz veririz ama daha önce çektiyseniz müşteri hizmetlerini arayın dediler. Bende müşteri hizmetlerini aradım. Benden bu evrakı almam için 50 TL para istediler. Bu güne karar bir çok kez hesap işletim ücreti altında para kestiklerini belirtmeme rağmen bana evrakı göndermediler.


Devletin bu hakkı vermesine rağmen ING Bank'ın kendi kafasına göre almış olduğu kararmış kredi masraflarını ödememekmiş. Şimdi acaba bu konuyla ilgili ne yapmalıyım. Hukuki hakkımı mı kullanmam gerekiyor?

Süleyman 308 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi25 Haziran 2015

  Müşterimiz Sn Süleyman A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Süleyman20 Haziran 2015

  nerede ING Bank hala ses seda yok. ne arayan var ne de soran var

 • Süleyman16 Haziran 2015

  ING Bank sizden cevap bekliyorummmm

 • Süleyman12 Haziran 2015

  Sayın ING Bank yetkilisi, bana dönüş yapacağını belirtmişsiniz mesajınızda. Fakat hala hiçbir şekilde dönüş yapmadınız. Lütfen cevabınızı veriniz. Bende ona göre yasal yollara başvurayım.

 • ING Bank Temsilcisi10 Haziran 2015

  Müşterimiz Sn Süleyman A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön