24 Nisan 2013 #1760892

ING Bank Kredi Masrafları İadesini İstiyorum!

24/04/2007-22/09/2008 tarihleri arasında ING Bank İstanbul/Büyükçekmece şubesinde 7. 000 TL'lik ihtiyaç kredisi kullanmıştım. Banka bu kredime istinaden benden üç kalemde (dosya masrafı, kampanya katılım payı, sigorta primi) toplam 629, 05 TL lik bir kesinti uygulanmıştır. Bankanın bu kesintisi yasal olmayıp 4077 sayılı Tüketicinin Korunmasına Dair kanununa ve borçlar kanuna aykırı olup bu kesintinin tarafıma ödenmesini istiyorum ayrıca banka 4077 sayılı kanun gereği sözleşmenin bir nüshası müşteride kalması gerekirken banka bana sözleşmenin bir nüshasını da vermemiştir. Bankanın bu kesintiyi tarafıma ödemesini istiyorum.

Sadullah 120 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sn Sadullah K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 02/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sn Sadullah K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön