08 Temmuz 2015

ING Bank Kredi Masrafları Alıyor!

Sayın banka yetkilileri bankanızın müşteri hizmetlerinden 13 gün önce istediğim kredi masraflarının belgesi için benden 60 TL yatırmamı ve 15 gün içinde gönderileceği söylendi sizin diğer bankalardan ayrıcalığınız nedir. Diğer bankalar hemen veriyorlar bazıları 5 TL alıyor bazıları hiç para talep etmiyor. Bana bunların sebebini izah etmenizi istiyorum. Bu demektir ki artık bankanızla bundan sonra çalışmamamız gerektiğidir!

Hülya 146 Okunma

Cevaplar

  • Hülya15 Eylül 2015

    Sadece bana dönen ve işimi çözen neşe hanıma teşekkür ediyorum. Aslında ing banka gittiğimiz anda çözülecek bir işlemi 15 gün bekleterek telefonla ulaştıracak ne var. Ayrıca 60 TL aldınız üzgünüm

  • ING Bank Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn Hülya A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn Hülya A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön