27 Nisan 2015

ING Bank Kredi Masrafları!

12 Mart 2007 tarihinde bankanızın Çanakkale/Gelibolu şubesinden konut kredisi kullandım. Bundan üç ay önce bankanıza kredi masraflarını almak için başvurduğumda işlemlerin müşteri hizmetleriyle halletmem gerektiği söylendi. Müşteri hizmetleriyle görüşmemde bankaya işlem ücreti yatırılarak talep dilekçesiyle tarafınıza fakslamam belirtildi. Tüm bu işlemleri yapmama rağmen 2 aydır ne verdiğim adrese neden diğer belirttiğim iletişim kanallarına bir bilgi gelmedi, kurumsal bir bankanın müşterisini aldatmayacağını düşünsem de bu gecikme aklıma getiriyor kandırıldığımı. İnternet sitenizin başvuru ve şikayetler kısmından da sorunu iletmeme rağmen bir cevap alamadım. En kısa zamanda cevap bekliyorum.

Recep 252 Okunma

Cevaplar

 • Recep05 Mayıs 2015

  Sayın ING Bank yetkilileri istediğiniz şekilde internet sitenizden iletişim için gerekli bilgileri yazdım fakat hala tarafıma bir cevap verilmdi

 • Recep02 Mayıs 2015

  Tarafıma ulaşılmadı, tekrardan iletişim formuyla internet sitenizden yazım adresimi telefonumu, bilgi vermenizi bekliyorum...

 • ING Bank Temsilcisi29 Nisan 2015

  Müşterimiz Sn Recep K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi27 Nisan 2015

  Müşterimiz Sn Recep K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 27/04/2015 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi27 Nisan 2015

  Müşterimiz Sn Recep K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön