01 Nisan 2015

ING Bank Kredi Masrafları

ING Bank tarafından 5 adet kredi kullandım ve şuan aktif 1 bireysel kredim ve 1 konut kredim var.
Bu krediler dahil olmak üzere kapattığım kredilerin dosya masrafını geri almak istiyorum neden tüketici hakem heyetine başvurmam gerekiyor madem bu benim yasal hakkım. Hem başvuru yaptığımda banka bana bunu faiziyle ödeyecek ve kendileri de daha çok zarara girecek. Direk ödeme yapılamıyor mu?
Yoksa başvuru yapmak zorunda kalacağım.

Yasin 451 Okunma

Cevaplar

  • Yasin01 Nisan 2015

    İnsanı fırçalar gibi yapmış olduğunuz açıklamadan dolayı teşekkür eder tüketici hakem heyetinin açacağı mahkemede görüşmek üzere iyi günler dilerim.

  • ING Bank Temsilcisi01 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn Yasin B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 01/04/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi01 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn Yasin B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön