24 Şubat 2014

ING Bank Kredi Masrafını İade Etmiyor

Yasal olarak çekilen kredilerin dosya masraflarının iade edilmesi gerekiyor ama görüşme yaptığım ING Bank müşteri temsilcisi dosya masrafının tüketici mahkemesine baş vurmamı bildirdi. Bu dosya masrafı yasal olarak iade edilmesi karar verildiyse, ne kadar kredi kullanıldıysa iade etmesi gerekmiyor mu? Milleti neden böyle bir uğraş içerisine sokuyorlar? Benim 679 tl dosya masrafı alacağım var. Ben avukatlarla mı uğraşacağım? O kadar vaktim yok ki. Ya bunun iadesi çıkmış, et arkadaş ne uğraştırıyorsunuz.

Necdet 94 Okunma

Cevaplar

  • Necdet28 Şubat 2014

    SAĞOLSUNLAR ARAMAK İÇİN ARADILAR YALNIZ YASALARA GÖRE İADE ETMELERİ GEREKEN DOSYA MASRAFLARINI İADE EDEMİYORUZ DİYOR AMA TÜKETİCİ HAKEM HEYETİNE GİDERSENİZ ALIRSINIZ DİYOR ' PEKİ BEN BANKANIZLA O KADAR ÇALIŞMIŞIM O KADAR KREDİ ÇEKMİŞİM SEN BİR BANKA OLARAK BANA YARDIMCI OLACAĞINA YOKUŞA SÜRÜYOSUNUZ YANİ BEN ŞUNU ÖĞRENDİM İŞLERİNİ GÖRENE KADARMIŞ BANKANIZLA ÇALIŞIRKEN İYİ BEN DE YAKINIMDA KAÇ KİŞİ VARSA ING BANK LA ÇALIŞAN VARSA HESAPLARINI KAPATTIRICAM O BANKAYLA ÇALIŞMAYIN DİYE UYARICAM BİLGİNİZ OLSUN.

  • ING Bank Temsilcisi25 Şubat 2014

    Sn Necdet S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 25/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Şubat 2014

    Sn Necdet S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön