10 Ekim 2015

ING Bank Kredi Masrafı İadesi

Bankanızdan kullanmış olduğum konut kredisinden alınan masrafa istinaden Tüketici Mahkemesine yapmış olduğum itiraz lehime sonuçlanmış ve ilgili dosya masrafının tarafıma iadesi edilmesine karar verilmiş olmasına rağmen iki aydan daha uzun bir süredir iade yapılmadı.


Konuyla ilgili şubelerinizden ve genel müdürlük telefonlarından sağlıklı bir bilgiye ulaşamadım. Tarafıma ivedilikle geri dönülmesini rica ederim.

Yözgür 118 Okunma

Cevaplar

  • Yözgür'nin Teşekkür Mesajı15 Ekim 2015

    Teşekkürler...

  • ING Bank Temsilcisi12 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn Yözgür Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 12/10/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi12 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn Yözgür Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön