01 Haziran 2015

ING Bank Kredi Masraf Dökümleri Talebi Masraf İadeleri.

Bir bir buçuk ay önce ING Bank kullanmış olduğum kredilere ait dosya masraflarımın iadesi için masraf dökümlerini ING Bank şubesine başvurdum. Kendileri dökümleri veremediklerini müşteri hizmetlerini aramamı söylediler. Akabinde müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen ulaşamadım. ING Bank web sitesinden yazmayı denedim. Yazdıktan bir hafta sonra mail adresime 73**1 numaralı taleple işleme alındığına dair bir mail gönderdiler. Akabinde 28 Mayıs 2015 tarihinde telefonuma kredi masraf dökümleri için müşteri hizmetlerini aramamı bildirmişler. Bu nasıl bir bankacılık hizmetidir. Kredi masraf dökümlerinin tarafıma gönderilmesini talep ediyorum.

Halil 238 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi29 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn Halil E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi01 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn Halil E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön