20 Mart 2013 #1696636

ING Bank Kredi Kullandırmadılar!

İlgili şubeye kredi başvurusunda bulunmuştum. Kredimin onaylandığını söyleyerek teminat talebinde bulundular. Teminatı verdikten sonra, kredim onaylanmamış gibi pek çok bilgi ve belge istediler, sonunda da krediyi kullandıramayacaklarını söylediler. Kullandıramadıkları kredinin teminatı için boşu boşuna masraf(tapu harçları vs. ) etmiştim.


Teminatın fek ki için de bir süre beklemek zorunda kaldım, kullandıramadıkları krediden ötürü işimle ilgili aksaklıklar yaşadım ve maddi manevi mağdur oldum. Şube müdürü; yaptığım masrafları tarafıma ödeyerek mağduriyetimin maddi boyutunu telafi edeceklerini söyledi ancak üzerinden 2 ay geçmesine rağmen geri dönüş olmadı, irtibata geçtiğimde ise geçiştirmekte!

Fisun 90 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi08 Kasım 2013

    Sn Fisun Kumbaracı Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak Manisa Sanayi Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Fisun19 Nisan 2013

    Konu ile ilgili 21.03.2013 tarihinde, banka genel müdürlük yetkilisi tarafından arandım konuyu telefonda daha detaylı bir şekilde aktardım.En kısa sürede, ortalama 3-4 gün içerisinde tekrar aranacağım ve sorunumun en kısa sürede çözüme kavuşturulacağı söylendi...ancak neredeyse üzerinden 1 ay geçti ve hala aranmadım...ses seda yok!... bu nasıl bir ilgi alakadır? bu nasıl bir bankacılıktır? kendileri alacaklı olduğunda tahsilatın gecikmesi halinde geciken her gün için faiz işletilirken şimdi kendileri aynı anlayışla geciktikleri her günü, kaç ayı nasıl telafi edecekler? çok merak ediyorum...

  • ING Bank Temsilcisi20 Mart 2013

    Sn Fisun Kumbaracı Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön