15 Şubat 2013

ING Bank Kredi Konusunda Yanlış Bilgilendiriyor!

Ing Bank'tan kredi çektim. Bu kredinin otomatik ödemesi vardı. Bir süre sonra bu krediyi kapattım. Kredi kartından bir kredi daha çektim. Bu kredinin de otomatik ödemesini verdim. Ancak otomatik ödemeden taksitleri almamış, bana da ödenmediğine dair bilgilendirme yapılmadı. Ödeme yapılmadığı için de sistem beni Merkez Bankası'nın kara listesine aldı.


Bu durumu konut kredisini yapılandıracağım zaman gördüm. Konut kredimi yapılandıramadım. Bu da beni 20000 tl civarında mağdur etti. Şube çalışanları yapacakları bir şey olmadığını, 5 yıldan önce bu işin düzelmeyeceğini de söylediler. 30 yıldır bankalarla çalışıyorum, ilk defa başıma böyle birşey geldi. Geri dönüş talep ediyoruz.

Nazlı 80 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi15 Şubat 2013

    Sn Nazlı G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Bankamız uygulamaları gereği, müşterilerimiz ile ilgili bilgilerin gizliliği doğrultusunda söz konusu bilgiler, eş, anne, baba, çocuk olsa dahi üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır. Bu doğrultuda, şikayet sahibinin bankamız müşterisi olmadığı tespit edilmiş ve şikayetini iletmek üzere müşterimizin, şubemizden ya da 444 0 600 no’lu telefon bankacılığımızdan yardım alabileceği yönünde bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Şubat 2013

    Sn Nazlı G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön