21 Ekim 2016
Yorum Yap
#6745312

ING Bank Kredi Kartları Borçlarını 72 Ay Vade İle Yapılandırmıyor!

Kredi kartları borçlarını 72 ay vade ile yapılandırılması hakkında çıkan yönetmeliğe istinaden ING Bank tahsilat servisi ile görüştüm. Fakat oradaki arkadaşlarınız "en az 2 dönem gecikme sağlandıktan sonra bu işlemi yapabiliyoruz, banka uygulamamız böyle" diyorlar. BDDK yönetmeliğinde açık bir
şekilde "gecikmesi olsun olmasın müşteri talebi doğrultusunda 72 aya kadar yapılandırma yapılabilir" deniyor.


Ben 2 dönem gecikmeye girerek KKB sicilimin etkilenmesini istemiyorum. Sizden ricam bu konunun bir şart koşulmadan çözümlenmesi için bir çalışma yapmanızdır.

Erhan 1.072 Okunma

Cevaplar

  • Erhan'ın Teşekkür Mesajı01 Kasım 2016

    Teşekkür

  • ING Bank Temsilcisi21 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Erhan G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 21/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi21 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Erhan G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler