18 Mart 2013 #1691449

ING Bank Kredi Kartına Sigorta Ücreti Yansıtılmış!

Babama ait kredi kartına sigorta ücreti diye her düzenli olarak 12 ay vadeli aylık 8 t l sigorta ücreti yansıtılmış ve babamın bilgisi dışında böyle bir işlem yapılmıştır sanırım toplam 12 ayın sonunda 96 t l ücret alınmış olacaktı eğer hesap özetini incelememiş olsaydık bu sorun ile birlikte banka da yaşadığımız toplam 3 üncü sorun olmaktadır eğer gerekli iade ve iptal için işlem yapılmaz ise yasal yollara başvurumuzu yapıp bu banka ile bütün bağlantılarıma son vereceğimi bildiriyorum......

Erkut 48 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Mart 2013

    Sn Erkut S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Bankamız uygulamaları gereği, müşterilerimiz ile ilgili bilgilerin gizliliği doğrultusunda söz konusu bilgiler, eş, anne, baba, çocuk olsa dahi üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır. Bu doğrultuda, şikayet sahibinin bankamız müşterisi olmadığı tespit edilmiş ve şikayetini iletmek üzere müşterimizin, şubemizden ya da 444 0 600 no’lu telefon bankacılığımızdan yardım alabileceği yönünde bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi18 Mart 2013

    Sn Erkut S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön