04 Kasım 2014

ING Bank Kredi Kartımın İptalini İstiyorum!

ING Bonus kredi kartımın iptalini istiyorum. Telefon bankacılığı ile çözemiyorum.

Mustafa 409 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi13 Kasım 2014

  Müşterimiz Sn Mustafa G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Mustafa12 Kasım 2014

  Ben Nilüferköy' de çalışıyorum. Telefonda Gn.Md.lük ile görüştüğüm üzere, kalan miktarı ödemek için iş çıkışı en yakın ATM' ye (Özhan Market, Geçit) gittim, ödemeyi yapamadım. Ertesi gün şubeye (FSM Şb.Bursa)gitmem gerekti, kartım iptal olduğu için benden sonra gelen birçok müşteri önüme geçti, bu arada iptal olduğunu düşündüğüm nakit hesabı kapalı değilmiş. Sabır ile bekledim. Sıra geldi ve öğrendim ki, Mevduat hesabımın kapanması için kendi şubeme gitmem gerekiyormuş. Oysa Ağustos ayında aynı şubede nakit hesabımı kapatan 2 nolu masa çalışanı kimlik fotokopimi de almış, hesabımı kapatmıştı, kredi kartımı telefon bankacılığı ile kapatabileceğimi söylemişti, onun için telefon bankacılığını aramış, sigorta için verdiği numarayı da aramıştım. Neyse, Oradan da Özlüce Şb.' ye gitmem gerekti. Burada bir kişi vardı önümde, derken yine gelen geçen önüme geçti, nihayet sıra geldi ve tüm hesaplarım kapandı. Bende kapanmayan birşeyler kaldığına yönelik bir his var hala nedense ... Neden emin olamıyorum acaba? Lütfen bana yazılı bir belge gönderebilir misiniz. Sagygılarımla, M.G.

 • Mustafa06 Kasım 2014

  İlginiz için eşekkür ediyorum. M.G.

 • ING Bank Temsilcisi05 Kasım 2014

  Müşterimiz Sn Mustafa G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 05/11/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi04 Kasım 2014

  Müşterimiz Sn Mustafa G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön