13 Haziran 2014

ING Bank Kredi Kartımı Kasten Kapatmayıp Borç İşledi!

ING Bank'a ait kredi kartı borcumu ilgili bankanın Trabzon şubesine gidip tamamını yatırdığım, ardından banka içindeki telefondan bankanın müşteri hizmetlerini arayıp, kredi kartımın tüm borcunu ödediğimi ve tamamen kapattırmak istediğimi söyledim.


Talebimi onayladılar ve kartımın iptal edildiği söylendi. Aradan 1-2 ay geçti, bana cep mesajıyla ve e-mail yoluyla kredi kartımın şu miktarda borcu olduğu bildirildi. Bankanın kasti olarak kartımı iptal etmediğini ve bana tekrardan borç çıkardığını düşünüyorum.

Akif 485 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Haziran 2014

    Müşterimiz Sn Akif Z. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Haziran 2014

    Müşterimiz Sn Akif Z. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön