17 Mayıs 2013 #1799855

ING Bank Kredi Kartımı Kapattıktan Sonra Karta Faiz İşletme!

İng Banka ait olan kredi kartımı şubeye gidip üzerine basa basa bugün itibari ile kart hesabımın kapatma bedeli nedir şeklinde sorup, belirtilen bedeli ödememe rağmen. Hesap kesiminden sonra faiz işletmişlerdir. Yeni borcum 0, 32 TL olmuştur. ( Bu arada kredi kartı kullanıma kapalıdır. ) Bu işlettikleri faizi vadesiz hesabımda para bulunmasına karşılık hesaptan çekmedikleri gibi; 2 ay sonra SMS atıp yasal işlem başlatılmaması (0, 32 TL için) için ödeme yapmam gerektiği yazılmıştır.


Şubeye tekrar gidip durumu görüşüp karta borcun ödenmesi için paranın ödenmesini istedim. Bu seferde şubedeki vezne memuru hanım bu bedeli farklı bir kredi kartıma yatırmışlardır. 4 ay oldu bakalım ne zaman bitecek bu.

Çoruh 67 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Sn Çoruh Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 17/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Sn Çoruh Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön