04 Şubat 2014 #2275233

ING Bank Kredi Kartımı Hiç Göndermeyecek Diye Korkuyorum!

1 ay önce ING Pegasus Plus kartı başvurumun olumlu sonuçlandığıyla ilgili mesaj aldım. Daha sonra bankayı aradığımda kartımın dağıtıma çıkacağı yaklaşık 5 gün içinde elime ulaşacağı söylendi. Kart elime ulaşmayınca bir daha aradım ve yine henüz dağıtıma çıkmadığını yakın bir tarihte elime geçeceği bilgisini aldım.


8 gün önce bankadan arandım,hesap kesim tarihimin tanımlanmamış olduğu ve kartın dağıtıma çıkamadığı söylendi, tanımladıktan sonra dağıtıma hemen çıkacağını belirttiler. Kart gelmeyince bugün tekrar bankayı aradım ve kartın dağıtıma çıkmamış olduğunu öğrendim, süreç hızlandırmak için hiç yardımcı olunmadı. Hep biz mi bankanızın peşinden koşturacağız, bu kart hiç elime geçmeyecek mi!

Cansu 158 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi12 Şubat 2014

  Sn Cansu T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 12/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Cansu'nun Teşekkür Mesajı07 Şubat 2014

  Banka tarafından tekrar arandım ve kartımın kuryeye verildiği bilgisini aldım. Önümüzdeki hafta elime geçer diye umuyorum. Hızlı ilgi için teşekkür ederim.

 • Cansu06 Şubat 2014

  Toplantıda olduğum saatlerde aramışsınız, tekrar ararsanız sevinirim.

 • ING Bank Temsilcisi05 Şubat 2014

  Sn Cansu T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 05/02/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi04 Şubat 2014

  Sn Cansu T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön