12 Aralık 2014

ING Bank Kredi Kartımdan Yıllık Üyelik Bedeli Kesintisi Yaptı

08.12.2014 tarihinde kredi kartımdan yıllık üyelik bedeli 79.00 TL alınmıştır. 4822 sayılı Kanunla değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunun da belirtilen 6.maddesinde düzenlenen Sözleşmelerdeki Haksız Şartlar hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır.

Tüketici mahkemeleri ve Yargıtay Kararlarıyla da Kredi kartı üyelik bedellerinin haksız şart niteliğinde ve tüketicilerden tahsilinin haksız olduğu sabitlenmiştir. Ekstreme yansıyan 79.00 TL yıllık üyelik bedelinin iptal edilerek yasal olmayan kesintinin kredi kartıma iadesini talep ediyorum.

Zeynep 616 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi12 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn Zeynep K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 12/12/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi12 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn Zeynep K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön