18 Ekim 2016 #6718066

ING Bank Kredi Kartımdan Habersiz Harcama!

14 Eylül de 1250 USD'lik harcama mesajı geldi ve bana ait değil diyerek hemen kredi kart merkezini aradım. Bana limit müsait olmadığından alamamışlar dediler. Ben de kartını yp işlemlere internet işlemlerine falan kapatın dedim. 2 gün sonra 400 USD'lik işlem için mesaj geldi. Yine aradım. Bu kez de muhasebeleşmemiş daha dediler. Kartı iptal edin dedim. 1 hafta sonra ekstre kontrolü yapınca 400 USD'lik yurt dışı harcamasının borç kaydını görünce yine aradım. Harcama itiraz formu gönderin dediler. Gönderdim. Bu ay bu borcu benden tahsil ediyorlar. Hesabımda yeterli para yok. Olanı almışlar kalanı da KMH'tan alıp faizlendiriyorlar. Bunlar yetmezmiş gibi elimizdeki parayı alarak bir de banka mağdur ediyor. Emekliyim ve maaşımın yarısı bireysel krediye gidiyor. Mağdurum. Defalarca bankaya mesaj yolladım. Sonuç araştırmalarımız devam ediyor şeklinde mesaj geliyor.

Aygül 474 Okunma

Cevaplar

 • Aygül20 Şubat 2017

  ING Bank 171.76 TL'yi hesabıma ne zaman iade edeceksiniz

 • Aygül23 Ocak 2017

  Hesabımdan tahsil edilen 171.76 TL. Halen iade edilmedi. Eylül ayından bu yana sorunum halen çözülmedi. Kredi kartıma tahsil edilen tutarın iadesi ne zaman yapılacak. ING deki hesaplarımı kapattım. Çözüm bulamıyorum

 • Aygül22 Kasım 2016

  Işlem sonucu halen tarafıma bildirilmedi ve hesabımdan tahsil edilen 171.76 TL'de halen iade edilmedi. Üzgünüm. Ben ing den emekli bir personel idim. Yıllar sonra başka bankaya yönelmek zorunda kaldım

 • ING Bank Temsilcisi19 Ekim 2016

  Müşterimiz Sn Aygül Aytürk Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 19/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi18 Ekim 2016

  Müşterimiz Sn Aygül Aytürk Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön