20 Mart 2013 #1695002

ING Bank Kredi Kartımdan Habersiz Çekim Yapılmış!

20 şubat 2013 tarihinde ING Bank kredi kartımdan 40 tl. lik Vodafone kontör yükleme adı altında bir ücret çekilmiş. Bankayı defalarca aradım. Harcama itiraz formu gönderdim. Neredeyse 1 ay oldu hala banka sonuçlandıramadı. Aynı sorun banka ile ilgili olsa şimdiye kadar çoktan infaz edilmiştim. Ama sorun tüketiciyi ilgilendirdiği için banka umursamazlık gösteriyor.

Rıza 192 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi04 Nisan 2013

  Sn Rıza K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 04/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Rıza20 Mart 2013

  Temasa geçmekten bahseden bankaya sormak lazım acaba 100 defa mı aramak lazım.. Telefon faturasını onlar mı ödeyecek. Dakikalarca hatta bekletmek bir yandan ikide bir "bilgilerinize ulaşılıyor" demeleri bir yandan şikayetim var.com a teşekkürler

 • Rıza20 Mart 2013

  Bankaya 4 defa fax çektim ve defalarca aradım. Yapılan harcamanın sonucunu bildirmek bu kadar zor olmasa gerek. Fakat banka biraz ilgisiz kalıyor. Daha da olmaz ise hukuki yollara başvuracağım. Haberim olmadan 40 tl lik bir tutar kartımda çekiliyor ve banka 1 ay geçmesine rağmen cevabını veremiyor. Bankaya teessüfler.......

 • ING Bank Temsilcisi20 Mart 2013

  Sn Rıza K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön