26 Ekim 2016

ING Bank Kredi Kartımdan Haberim Olmadan Yapılan Harcama İptal Edilemiyor

ING'den almış olduğum Pegasus plus kartımla 22 Ekim cumartesi günü yurt dışında üst üste harcamalar yapıldığını (yaklaşık 800tl) SMS yoluyla haber aldıktan sonra hemen müşteri hizmetleri'ni arayarak şüpheli işlem bildiriminde bulundum ve kartımı kapattırdım. İşlemleri iptal ettirebilmek için pazartesi tekrar arayıp harcama itiraz formu düzenlemem istendi. Söylendiği gibi tekrar aradım ama yapılan işlemler ekstreye henüz yansımadığı için itiraz formu dolduramayacağımı, bu aşamada işlemleri iptal etme yetkilerinin olmadığını söylediler. İşlemin ekstreye yansıyıp yansımadığını takip edip tekrar aramamı söylediler.


Böyle bir durumda bankanın onaylanmamış işlemi direkt iptal etmek yerine onaylanmasını beklemesinden ve takibi için müşterisini görevlendirmesinden şikayetçiyim. Konu ile ilgili genel müdürlüğe faks çekmek için Mecidiyeköy şubeden yardım talebime de karşılık alamadım.

Gülşah 98 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi27 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Gülşah E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 27/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi26 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Gülşah E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön