16 Mayıs 2013 #1802406

ING Bank Kredi Kartımdan Çekilen Paralar!

Şahsıma ait bonus kart ve nakit kartım bulunmaktadır. Kart ücreti kesilmemesi için ev telefonumu otomatik ödeme talimatı olarak verdim ,faturalar buradan tahsil ediliyor. Ayrıca , call center firmasından 10 tl .aidatlı .ferdi kaza sigortası yaptırdım. İlgililerle yaptığım görüşmede ferdi kaza sigortasının taksitleri nakit karttan kesilecekti. Kesintiler düzensiz olarak ; her iki karttan da yapılmaktadır.(10,38,51 tl.)


Bunlardan 10 ve 38 tl.yi ödedim,,51 tl . de nakit kartımda baki görülmektedir. Hesap ekstresi gelmemektedir. Bu rakamlar neyin karşılığı olarak kesilmiştir. Lütfen tarafıma açıklayıcı bilgi verilmesini rica ediyorum.

Abdurrahman 87 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sn Abdurrahman C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 16/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sn Abdurrahman C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön