22 Ekim 2016 #6753688

ING Bank Kredi Kartımdan Bilgim Dışında Çekim Yapıldı!

21 Ekim 2016 tarihinde cep telefonuma bankanızdan gelen SMS mesajla 42... ... ... ... ... 78 numaralı kredi kartımdan işlem yapıldığı ve yapılmaya çalışıldığı bilgisi aldım. Zaman geçirmeden SMS'te belirtilen 08502220600 numaralı telefonu aradım ve işlemlerin bilgim dışında yapıldığı, şüpheli işlemle ilgili gereken tedbirin alınmasını, kredi kartımın kullanıma kapatılmasını ve eğer 21 Ekim 2016 tarihli kullanımların iptal edilmesini istedim. Mağduriyet yaşamamam ve uzun süredir müşteriniz olarak memnuniyetimin sağlanması için gereğini rica ederim.

Murat 405 Okunma

Cevaplar

 • Murat19 Kasım 2016

  Bu mesajı 22 Ekim 2016' da ING Bank Mesajına cevap olarak gönderiyorum. Bana konuyla ilgili en kısa sürede döneceğini belirten banka 19 Kasım 2016 itibariyle henüz bilgi vermemiştir. Kendilerine hızlarından dolayı teşekkür ediyorum. OYAK aracılığıyla TSK imkanlarını nasıl kullandıklarıyla ilgili de ayrıca bilgi verseler ne güzel olur. Kamu oyunu aydınlatır ülkemize sağladıkları katkılar için de ayrıca minnet ve şükranlarımızı kendilerine iletirdik.

 • Murat31 Ekim 2016

  ING Bank mağdur etmekle kalmadı, kullanıma kapattırdığım kartla bir gün sonra yeniden işlem yapılmasına izin verdi. Mağduriyetim aratarak devam ediyor. Müşterilerinin izni dışında yapılan işlemleri SMS mesaj göndererek tedbir alıyormuş gibi gösterip müşterisinden şüpheli işlem geri bildirimi aldığı halde işlemi onaylayan başka bir banka var mıdır? Dolandırıcılarla işbirliğidir bunun adı. Kimseyle şifre paylaşmadığım halde gerçekleştirilmiş işlemlerde ıngbank' ın büyük ihmali olduğunu ve güvenlik zafiyeti gösterdiğini düşünüyorum. Uzun zamandır müşterisi olarak güvenimi suistimal ettiklerinden dolayı haklarında Cumhuriyet Başsavcılığına Suç Duyurusunda bulanacağım.

 • Murat25 Ekim 2016

  Kredi kartımın kopyalanarak kullanımıyla ilgili haberim olduğunda, 2 dakika içerisinde aradığım ıngbank' ın gereken tedbirleri almaması nedeniyle, işlemin muhasebeleştiğini ve dolandırıcıların kredi kartımdan kullandıkları USD cinsinden miktarın tarafıma borç olarak yansıtıldığını öğrendim. Dolandırıcılar ve güvenimi suistimal edenler hakkında Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundum. ıngbank yapılan dolandırıcılık işlemine kayıtsız kalmış ve beni mağdur etmiştir. Hesabını Türk Mahkemelerine verecektir elbet.

 • ING Bank Temsilcisi24 Ekim 2016

  Müşterimiz Sn Murat K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 24/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi22 Ekim 2016

  Müşterimiz Sn Murat K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön