19 Kasım 2013

ING Bank Kredi Kartıma 4 Aydır Bonus Yüklemedi!

20 kasım 2011 tarihinde ING Bank'ta günlük hesap açtırdım. Temmuz 2013'e kadar bonuslarımın yüklenmesinde herhangi bir sorun yaşamadım. Temmuz 2013'ten bugüne kadar Pronet faturalarımdan kazandığım %2'lik bonusu kartıma yüklemiyorlar.


Bu konuyla ilgili geçtiğimiz ağustos ayından beri ING Bank web sayfası üzerinden defalarca kez şikayet yazdım. Beni en son aradıklarında tekrar inceleme yapıp geri döneceklerini söylediler ancak aramalarının üzerinden 3 haftadan uzun zaman geçmesine rağmen aramadılar. 4 aydır yüklenmeyen Pronet fatura bonuslarımın acilen yüklenmesini istiyorum.

Nilay 67 Okunma

Cevaplar

  • Nilay29 Kasım 2013

    Şikayetimle ilgilenen Merve Hanım'a konuyla ilgili açıklamaları ve soruna yaklaşım tarzı için teşekkür ederim. Keşke ING BANK'ın kendi sayfasına defalarca kez yazdığım şikayetlerde anlatmak istediğim şey, ING BANK çalışanları tarafından anlaşılmaya çalışılsaydı da 3 ay boyunda doğru cevabı alamayıp, şikayetimvar.com'a yazamak zorunda kalmasaydım.ING BANK, şikayetimvar.com öncesinde beni çok uğraştırdı ancak şikayetimvar.com'a yazar yazmaz şikayetimle düzgün şekilde ilgilenildi.

  • ING Bank Temsilcisi20 Kasım 2013

    Sn Nilay K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 20/11/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi19 Kasım 2013

    Sn Nilay K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön